ČOKOLÁDOVÝ DORT Z SKLINĚNÍ

ČOKOLÁDOVÝ DORT Z SKLINĚNÍ

ČOKOLÁDOVÝ DORT Z SKLINĚNÍ

Dneska mám pro vás opravdu skvělé jídlo! Tento lahodný čokoládový dort se ve skutečnosti dostal na můj seznam úkolů na dlouhou a velmi dlouhou dobu, a také o něm vlastně naposledy diskutujem! Toto jídlo jsem našel, když jsem byl nedávno členem. Vytvořil jsem v něm řadu příležitostí k oslavám i kamarádům, stejně jako je vlastně neustále proto efektivně oblíben.

To není váš požadavek, obyčejný lahodný čokoládový dort. Tento dort má ve skutečnosti zubní výplň z dýňového krému, lahodnou čokoládovou ganache a čistý ovocný obal. Je to vlastně ideální perfektní dort pro tyto podzimní měsíce. Svůj dort můžete snadno obléknout do jakéhokoli ovoce, které jste měli, jako je – hrozny bez pecek, borůvky a mandle jsou na tomto lahodném čokoládovém dortu skutečně chutné.

ČOKOLÁDOVÝ DORT Z SKLINĚNÍ

Komponenty

1 hrnek kyselé pleťové vody
1 hrnek posypat
⅔ hrnek oleje na přípravu jídel
2 hrnky cukru
3 vejce
1 lžička hydrogenuhličitanu sodného
½ lžičky sodíku
2 hrnky mouky
1 hrnek neslazeného kakaového prášku
8 uncí krémového sýra
⅓ hrnek pumpin pyré
⅓ hrnku moučkového cukru
½ lžičky skořice
½ hrnku silného krému na šlehání
½ hrnku lahodných polosladkých čokoládových bramborových lupínků
Maliny ostružiny, borůvky, hrušky, mandle…cokoli chcete!

 

ČOKOLÁDOVÝ DORT NA PÁRTU

Je to období akcí s rodinou a přáteli – jak jistě chápete, účastník bez dortu je vlastně jen konference. Tato lahůdka z vás jistě udělá hrdinu setkání, a i když jsou vaše kuchařské schopnosti ve skutečnosti velmi malé, garantuji vám, že tento dort snadno zvládnete. Když jsem začal vytvářet tento dort, byl jsem ve vaření ve skutečnosti VELMI zbrusu nový a stále to šlo snadno.

Základem tohoto konkrétního dortu je ve skutečnosti vlhký lahodný čokoládový dort vytvořený spolu s kyselým krémem. Bohatý lahodný čokoládový dort je vlastně ideálním doplňkem k sametové zubní výplni i mazlavému potahu ganache. Také moji mladí nemohou tento dort vydržet. Úplně počáteční fráze z úst mého školáka, když se objevil doma, byly ve skutečnosti “Mohu si snadno dát kus toho dortu?”

Přímo dole jsem dort ozdobil hruškami, malinami a také ostružinami – které se ke mně shromažďují všechny výkřiky. Stejně jako je tu jedna věc kolem lahodné čokolády a dýně, které jsou ve skutečnosti oblekem vytvořeným v ráji.

Určitě existuje několik zařízení, která vytvářejí vaření mnohem jednodušší. Úplně počáteční je vlastně stojanový mixér. Jsem nakloněn Kitchenaid. Přímo níže jsem použil svůj Craftsmen Small – ideální rozměr pro mnohem více úkolů navíc a zabere mnohem méně místa ve vaší kuchyni. Skvělá sbírka určovacích hrnků je ve skutečnosti téměř 2. Budete také potřebovat nějaké dortové pánve – pro tento pokrm zaoblené. Připojil jsem pár oblíbených přímo níže:

 

Pokyny

Dort

předehřejte sporák na 350 stupňů. Olej 2 8 v kulatých dortových pánvích.
Integrujte všechny komponenty a promíchejte je až do efektivní integrace.
Těsto rovnoměrně rozdělte mezi formy na smažení dortů.
Vařte 20-25 minut, dokud se nedotknete jarních květů.
Úžasné na pánvích, stejně jako pohyb směrem k poličce s kabelem k naprosto úžasnému.
Chcete-li postavit dort, přidejte kulatý dort na první úrovni, zubní výplň s dýňovým krémem, 2. kulatý dort, vynikající čokoládové torty a ganache.
Pumpking Lotion Cheese Zubní výplň

Smíchejte všechny komponenty až do efektivní integrace.
Lahodné čokoládové Ganache
V malém hrnci rozehřejte teplou šlehačku k varu. Vypněte teplo.
Přidejte lahodné čokoládové bramborové lupínky a nechte 4 minuty odpočívat.
Rozmixujte do měkka