Snadný Tomelový Crumble Pie

Snadný Tomelový Crumble Pie

Snadný Tomelový Crumble Pie

Nádherné vanilkové kaki a křupavá ostrá jablka se seskupují pod silnou, drobivou kůrkou v této mimořádně lahodně snadné pochoutce. Příprava tohoto jednoduchého tomelového koláče zabere pouhých 5 minut. Čeká na ni vlastně nejtěžší složka k přípravě na zlatohnědou dokonalost v kamnech!

Proč se našemu týmu líbí toto?

Spolu s 5 minutovou přípravou je tento tomelový koláč ve skutečnosti vítr k vydělávání. Je ideální, ať už jste se na pochoutku připravili předem, nebo se dokonce impulzivně rozhodli, že si prostě přejete chutnou domácí nabídku ještě dnes!

Náš tým věří, že je rychlejší, čerstvější a chutnější při vaření vlastního vlastního rozpadu ve srovnání s jakýmkoli typem ledové varianty, kterou si můžete snadno koupit z tvrze.

Vše, co potřebujete k provedení, je ve skutečnosti zarovnat jídlo spolu s kousky čistého jablka a tomelu, poté vše vést spolu s nádhernou a křupavou krytinou. Nevyžaduje nešikovný chlebový základ nebo dokonce koláčovou kůrku (i když to možná můžete udělat, pokud chcete!).

Snadný Tomelový Crumble Pie

Co přesně je Persimmon Fall Apart Pie?

Stejně jako běžné jablko, které se rozpadá, funguje tato tomel báječná, stejně jako drobivá kaše vedoucí přes kousky ovoce. Je to různé pocházející z konvenčních pamlskových koláčů, které jsou ve skutečnosti vytvořeny spolu s chlebovou sušenkou a základem.

Varianty a náhražky

Tomel – Vyměňte za kousky hrušek, broskví nebo dokonce švestek, nebo je dokonce všechny vynechejte a také dvojí množství jablek, podobně jako v našem základním koláči s jablečným rozpadem.

Využijte chlebový základ – Sbírejte jídlo na vaření spolu s vlastnoručně vyrobeným chlebovým základem nebo si ho dokonce uschovejte. Budete muset nadaci umožnit další příležitost k přípravě. Vařte 40–50 minut místo 20–30, přičemž pánev otočte do poloviny, abyste ji pomohli rovnoměrně připravit.

Zahrnout strukturu – Náš tým často využívá ovocné a ořechové granoly spíše než rutinní oves jako fantastický způsob, jak zahrnout další strukturu, aby se rozpadl. Můžete použít své oblíbené mandle (jako šťouchané mandle, vlašské ořechy, pekanové ořechy nebo dokonce lískové ořechy). Nebo dokonce zahrňte hrst sušeného ovoce (jako jsou sultánky, rozinky nebo dokonce rybíz) pro další zvýraznění sladké chuti.

Přidejte příchuť – Před zakrytím přidejte na kousky čistého ovoce kapku preferovaného likéru, jako je frangelico (lískový ořech) nebo dokonce amaretto (mandle).

Komponenty

1 hrnek kaki nakrájený na velmi jemné plátky
1 hrnek čerstvého jablka nakrájeného na velmi jemné plátky
2 lžička škumpy
1 lžička skořice
1 lžička kukuřičného škrobu / kukuřičné mouky
225 g běžné mouky / celá funkční mouka
30 g ovesných vloček
80 g surového cukru
150 g másla

Volitelné komponenty

moučkový cukr / moučkový cukr
šlehané mléko
Gelato

Pokyny

Předehřejte sporák na 180˚C / 356˚F.
Uspořádejte tomel a kousky jablek do vymazaného koláče. Nastříkejte spolu se škumpou, kukuřičným škrobem a skořicí.
1 hrnek tomelu, 1 hrnek čerstvého jablka, 1 lžička škumpy, 1 lžička skořice, 1 lžička kukuřičného škrobu / kukuřičné mouky

Umístěte mouku, oves a cukr do mixovací směsi a nádoby. Rozmrazte máslo a také přispějte ke směsi, poté účinně promíchejte, dokud se rovnoměrně nespojí.
225 g běžné mouky / celofunkční mouky, 30 g ovesných vloček, 80 g surového cukru, 150 g másla
Tomel i kousky jablek vtlačte do 1 centimetru silné směsi.
Vařte na sporáku 20-30 minut, dokud se nerozpadnou, což je ve skutečnosti zlatohnědé. Zapojte se přímo do provedení a začněte pracovat okamžitě a díly.
Nečistoty spolu s polevou provedou teplo a cukr. Volitelné: Provádějte společně s šlehaným krémem a/nebo dokonce gelato.
moučkový cukr / moučkový cukr, šlehačka, gelato