VELIKONOČNÍ FUDGE KRYTÉ OREOS

VELIKONOČNÍ FUDGE KRYTÉ OREOS

RECEPT NA FRANCOUZSKÝ JAHODOVÝ KOLÁČ

Miluji pochoutku, která se prakticky stejně dobře jeví ke konzumaci. Normálně, bez ohledu na to, jak přesně vypadá můj Tarte aux Fraises (francouzská jahodová ostrá), nějakým způsobem zacházím směrem k povrchu od kousku nebo více.

Nádherné a brilantní jahody vytvářejí tuto ostrou, a proto velkolepou, spolu s ideálním chlebovým krémem a sladkým obalem kůrky. Rád si vydělávám Tarte aux Fraises na dovolené, večírky, když jsem požádán, abych nesl pamlsek na potluckovou večeři.

 

VELIKONOČNÍ FUDGE KRYTÉ OREOS

🥘Potřebné materiály

Možná jste před tím zkusili můj báječný křehký chléb, protože byl ve skutečnosti na vrcholu mé webové stránky na internetu. Rozšířené snadno pochopitelné pokyny jsou ve skutečnosti propojeny, aby získali ideální kůrku pro tuto jahodovou ostrost. Cokoli více musíte pochopit, je ve skutečnosti uvedeno níže.

SLOŽENÍ SLADKÉHO KŘEKRUHOVÉHO TĚSNA (PAŠTOVÁ SACHA)
Univerzální mouka – Hmotnostní základ pro řadu kuchyňských pokrmů, stejně jako životně důležitá součást vytváření jemného a ostrého povlaku.
Nesolené máslo (změkčené na úrovni prostorové teploty) – Pravé máslo je ve skutečnosti to nejlepší, co se dá použít k výrobě chleba, hojné mezinárodní máslo je ve skutečnosti neuvěřitelnou aktualizací chuti!
Cukr – Dobrá malá sladká chuť, která zvýrazní jahody, aniž by byly ve skutečnosti „příliš sladké“.
Vejce – pomáhá při typu těsta a obsahuje ještě jednu úroveň nádhery.
Sodík – Jednoduše trochu směrem k rovnováze úžasných složek. Sodík také zvyšuje různé další chutě a vytváří všechny lesk jako celebrita odhalení.
Vanilková esence – Tyto vůně jsou skutečně povzbuzující, stejně jako chuť je skutečně fantastická. Ujistěte se, že používáte pravou vanilkovou esenci, protože chuťový rozdíl je skutečně viditelný. Různé další esence lze také snadno skutečně využít, ale mandlovou esenci mám ve skutečnosti nejraději, když chci přejít na tuto ostrou (nebo dokonce použít v mixu fifty/fifty spolu s vanilkovou esencí).

SLOŽENÍ KRÉMOVÉHO KRÉMU (CRÈME PATISSIERE)

Mléko – ve skutečnosti je nejlepší použít plnotučné mléko, padesát procent a padesát procent, nebo dokonce směs plnotučného mléka + vydatná pleťová voda (¾ hrnku plnotučného mléka + ¼ hrnku silné pleťové vody) pro nejbohatší, jemný jemný chlébový krém, jaký kdy byl. 2% mléka také funguje při stlačení.
Vanilková směs (nebo dokonce kaviár z vanilkového lusku nebo dokonce vanilková esence) – Bohatá a trvanlivá vanilková chuť, která zahrnuje fantastické srovnání s čistými jahodami.
Vejce – Složka přesně toho, co vytváří fantastický chlebový krém, a proto jedinečný.
Vaječný žloutek – Pro zahrnutou nádheru, úroveň hladkosti a struktury.
Cukr – Jednoduše tip zahrnuté sladké chuti k dokončení dokonalosti chlebového mléka.
Všestranná mouka – Poskytuje chlebovému mléku mnohem více tělesného systému.
Kukuřičný škrob – Všestranné zahušťovadlo, které dotváří rovnoměrnost a dokonalou strukturu chlebového mléka.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Možná jste skutečně zkusili můj pokrm Tarte aux Fruits, který se podobá této jahodové ostrosti. Postup je vlastně téměř úplně stejný, kromě obalování ovoce. Pokud jste si toho člověka oblíbili, určitě vás potěší tento francouzský ostrý balený s jahodami!

NÁVOD NA SLADKÉ KRÁTKUROVÉ PEČIVO (PAŠTOVÉ SUKRE)

Připravte si chlebovou pokrývku podle mých snadno srozumitelných pokynů uvedených níže. Těsto také nemusí být předkládáno, což také usnadňuje postup. Pečte chléb 15 minut, poté odstraňte tělesné hmotnosti a vařte dalších 10 minut.
Nechte ostrou kůrku vychladnout před vytvořením zbytku jahodové ostrosti. Pokud to není opravdu úžasné, chléb se jistě rozmrzne a vytvoří nepořádek.
Když můj chléb skutečně dokončuje vaření a ve skutečnosti se chladí v chladničce, vytvořím mléko na chléb a umožním mu také úžasné. To je vlastně důvod, proč jsem diskutoval o tom, že musíte nechat za sebou chvíli, abyste to provedli rovnou. Chlazení je nezbytné.

 

NÁVOD NA KRÉMOVÉ KRÉMOVÉ KRÉMY (CRÈME PATISSIERE)

1.Ohřejte mléko spolu s vanilkou

Noste hrnec na nářadí spolu s 1 hrnkem mléka a také ½ lžičky vanilkové směsi (nebo dokonce kaviáru z vanilkového lusku nebo dokonce vanilkové esence) směrem k nástroji zahřátému a promíchejte přísady.

 

2. Rozmixujte vejce, žloutek a také cukr

Když se mléko v hrnci zahřeje, rozmíchejte 1 velké vejce, 1 žloutek navíc a 3 polévkové lžíce cukru mezi sebou ve velké mixovací nádobě, dokud směs nebude skutečně osvětlovat stín a pěnu. struktura.

 

3. Vmíchejte mouku a kukuřičný škrob

Přidejte 2 polévkové lžíce univerzální mouky a také 1 ½ polévkové lžíce kukuřičného škrobu a vzájemně promíchejte, dokud se nepromíchá.

 

4. Nalaďte vajíčka

Když se mléko skutečně zahřeje, upravte vaječný mix, včetně přibližně ¼ hrnku ohřátého mléka, za intenzivního šlehání. Přehrajte ještě jednou, poté přidejte zbývající vanilku a mléko. Tím se zabrání tomu, aby vejce pocházela ze spěchu.

 

5. Zahřejte integrovaný chlebový krém

Přesuňte integrovaný mix vzadu přímo do hrnce na nářadí a připravte se na středně nízké teplo. Občas směs promíchejte.

 

6. Rozmixujte do změknutí a také do zvětšení

Když chléb zhoustne, odstraňte ho z teplého a také intenzivně mixujte, dokud nebude struktura skutečně hladká a měkká.

 

7.Move, stejně jako řešit spolu s přilnavým filmem

Posuňte chlebový krém směrem k uklizené nádobě a také se s ním vypořádejte spolu s plastovým filmem, který mu umožní jemně vpracovat do povrchu chlebového krému. Jemně zatlačte na plastovou fólii tak, aby přilnula k celému povrchu chlebového krému, proto se “vrstva kůže” nepíše. *Tuto odbornost jste mohli mít při vytváření dezertu sami.

 

8.Awesome chlebové mléko

Sbírejte misku od sebe, abyste umožnili chlebové mléko na úžasné. Pro urychlení procesu chlazení jej můžete snadno chytit do lednice.